استودیو سازنده بازی Immortals of Aveum نیمی از کارمندانش را اخراج کرد + جدید

0 16

استودیو سازنده بازی Immortals of Aveum نیمی از کارمندانش را اخراج کرد + جدید

برت رابینز، مدیر عامل استودیو Ascendant که وظیفه ساخت عنوان شکست خورده Immortals of Aveum را برعهده داشت، در شبکه اجتماعی X اعلام کرد که این استودیو ۴۵ درصد کارمندان خود را اخراج کرده است.

رابینز در این رابطه نوشت:« از امروز با قلبی شکسته، راهمان را از حدود ۴۵ درصد از دوستان و همکارانمان جدا می‌کنیم. این به شدت سخت و دردناک بود اما تصمیمات ضروری، به آرامی گرفته نمی‌شوند؛ با این حال الان که Immortals of Aveum عرضه شده است باید این کار را انجام دهیم ».

بازی Immortals of Aveum که ماه گذشته برای کنسول ها و رایانه‌های شخصی منتشر شد، نه در جذب نظر منتقدین موفق بود و نه در امر فروش بین مخاطبین.

این شوتر اول شخص با تم جادویی نمره بیش از حد معمولی ۶۸ را در زمان عرضه از متاکریتیک گرفت که دلیل پایین بودن نمره این عنوان و ناامید کردن طرفدارانش، تکراری شدن گیم‌پلی بعد ار مدتی و مشکلات فنی عنوان شد؛ اگرچه برخی از منتقدین از اکشن جاه‌طلبانه و متفاوت این بازی تعریف و تمجید کردند.

همانطور که گفته شد، این بازی از ۲۲ آگوست، برای ایکس باکس سریز ایکس و اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر، در دسترس قرار دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.