از بازی Little Nightmares 3 رونمایی شد، عرضه در سال 2024 + جدید

0 52

از بازی Little Nightmares 3 رونمایی شد، عرضه در سال 2024 + جدید

شب گذشته در جریان رویداد افتتاحیه گیمزکام، باندای نامکو و سوپرمسیو گیمز با رونمایی رسمی از بازی Little Nightmares 3 طرفداران سبک ترس را غافلگیر کردند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

همانند بازی قبلی، این دنباله موردانتظار نیز بر روی داستان دو شخصیت تمرکز دارد. بازیکنان در Little Nightmares 3 کنترل شخصیت‌های Low و Alone را در حال فرار از مکانی به‌نام Nowhere به دست می‌گیرند. سازندگان اعلام کرده‌اند که شماره سوم بازی برای اولین بار در سری، از قابلیت کوآپ آنلاین پشتیبانی می‌کند. البته که همچنان امکان تجربه بازی به‌صورت تک‌نفره را نیز خواهید داشت.

همچنین همان‌طور که از قبل اعلام شده بود، نسخه جدید بازی دیگر توسط استودیوی Tarsier ساخته نمی‌شود. استودیوی Supermassive Games که آن را به‌خاطر ساخت عناوینی مانند Until Dawn و The Dark Pictures Anthology می‌شناسیم، هدایت ساخت نسخه سوم سری را با همکاری باندای نامکو بر عهده گرفته است.

بازی Little Nightmares 3 در سال 2024 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیش 4، ایکس باکس سری ایکس|اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.