اخراج کارمندان، به سازندگان Wolf Among Us هم رسید + جدید

0 94

اخراج کارمندان، به سازندگان Wolf Among Us هم رسید + جدید

طبق گزارش‌ها، استودیو Telltale Games تعدادی از کارمندان خود را ماه پیش، اخراج کرده است.

کاربری در توئیتر که Jonah huang نام دارد، این خبر را مطرح کرد؛ هوانگ قبلا در Telltale Games کار می‌کرده و تجربه کار به عنوان هنرمند سینماتیک بازی، در عناوینی مثل Minecraft: Story Mode، The Walking Dead: Michonne، Batman: The Telltale Series و … را داشته است، برای همین می‌شود از او به عنوان منبعی معتبر یاد کرد.

Telltale Games در سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تقریبا تمام کارکنان خود را بدون هیچ هشداری، رها کرد؛ زمانی که این استودیو تحت مالکیت جدیدی دوباره در سال ۲۰۱۹ شروع به فعالیت کرد، هوانگ بازهم استخدام شد تا ظاهرا روی Wolf Among Us 2 کار بکند.

اما طبق گفته این فرد در توئیتر :«Telltale در اوایل سپتامبر بسیاری از ما (کارکنان) را اخراج کرده است».

او سپس گفت، با اینکه اخراج شده است اما بخاطر امضای توافق‌نامه عدم افشا، نمی‌تواند درمورد بازی Wolf Among Us 2 اظهار نظر کند.

هوانگ در بخش دیگری از توئیت مفصلش توضیح داد که تنها دلیل بازگشتش به Telltale، ساخت دنباله Wolf Among Us بود چرا که یکی از طرفداران سرسخت این بازی است.

اخراج‌ها در دنیای بازیسازان فقط به Telltale Games محدود نمی‌شود و استودیوهای دیگری مثل، Striking Distance، Riot Games، Blizzard و … هم، کارکنان زیادی را تعلیق و اخراج کرده‌اند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.