CsgoBlackRocks

احتمال بن شدن پلیرهای ایرانی از سرورهای ترکیه پلتفرم ESEA که در PUG بازی میکنند

احتمال بن شدن پلیرهای ایرانی از سرورهای ترکیه پلتفرم ESEA که در PUG بازی میکنند

یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه همیشه تر و خشک باهم میسوزن و اینبار متاسفانه اخلاق بد و بی احترامی و فوش دادن برخی از پلیرهای ایرانی باعث شده تا احتمال بن شدن تمام پلیرهای ایرانی حاضر در پلتفرم ESEA از سرور ترکیه بوجود آید.

در چند روز گذشته با صحبت هایی که با ادمین های پلتفرم ESEA داشتیم به علت شکایت تعداد زیادی از پلیرهای ترکیه ای  از پلیرهای ایرانی مسولین ESEA به این فکر افتاده اند که  سرور ترکیه را که مربوط به این کشور است را تنها در اختیار این پلیرها قرار دهد و پلیرهای ایرانی حق استفاده از این سرورها را نداشته باشند.

این مورد تنها در رابطه با قسمت PUG پلتفرم ESEA می باشد و ربطی به باشگاه CsgoBlackrocks Club ندارد و ما میتوانیم از سرورهای ترکیه هم در باشگاه و هم در زمان تورنمنت ها و حتی حضور در لیگ ESEA نیز استفاده کنیم اما پلیرهای ایرانی که تعداد آنها زیاد نیز می باشد دیگر حق بازی در سرورهای ترکیه را نخواهند داشت. با صحبت هایی که با مسولین و ادمین های این پلتفرم داشته ایم از آنها خواهش کردیم که یک تذکر به پلیرهای ایرانی داده شود و در صورت تکرار این تصمیم را بگیرند.

من از تمام پلیرهای عزیز کشورمان که در پلتفرم ESEA و در قسمت PUG این پلتفرم بازی میکنند خواهش میکنم که شخصیت ایرانی ها را حفظ کنند و به پلیرهای بی گناه ترکیه ای فوش ندهند چون واقعا جدا از بن شدن این باعث خواهد شد که نسبت به ما ایرانی ها یک حس بدی داشته باشند…

برخی از این دوستان که در باشگاه ما نیز حضور داشتند و به دلیل اینکه قوانین باشگاه اجازه نمیداد به پلیرهای داخل باشگاه فوش بدهند عازم PUG شدند و آنجا تمامی الفاظ رکیکی رو که بلد هستند به کار میبرند در صحبت هایی که شب گذشته با آقای الکس مسول اصلی این پلتفرم داشتم یک موردی رو بیان کرد که واقعا باعث تاسف و سرافکندگی پلیرهای ایرانی در این پلتفرم شده است.

پلیرهای ایرانی از طریق سرور دیسکورد ESEA  با ارسال تکیت درخواست بن شدن هموطن های خودشون رو دارند…

حالا اگر این مورد یک یا چند مورد باشد طبیعی است ولی متاسفانه مانند جنگ جهانی اول پلیرهای ایرانی به جان هم افتاده اند و درخواست بن همدیگرو دارند …

پلیر حرفه ای در ابتدا باید اخلاق حرفه ای داشته باشد …

شاید در چند سال گذشته نیز بنده به علت تاکید بسیار بر اجرای قوانین مبنی بر رعایت اصول اخلاقی در میان برخی از پلیرها چهره منفوری نیز شده ایم ولی بنده همچنان اعتقاد دارم که در مرحله اول باید یک پلیر اخلاق حرفه ای داشته باشد و به دیگر پلیرها احترام بگذارد و در مرحله دوم از لحاظ فنی خود را بالا بکشد.

امیدواریم که پلیرهای ایرانی که در پلتفرم ESEA حضور دارند این خبر ما را جدی بگیرند و از این پس از اخلاق های زشت خود دست بکشند تا در این زمینه نیز مورد تحریم قرار نگیریم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *