اتمام مسابقات CsgoBlackrocks Summer Cup Iran 2019

اتمام مسابقات CsgoBlackrocks Summer Cup Iran 2019

در سال ۹۸ برخلاف سال های گذشته تا به الان تعداد تورنمنت های CSGO کشوری بسیار کم بوده و تنها ۲ تورنمنت برگزار شده ( اولین دوره مسابقات CSGO ایران در سال ۹۸ مسابقات بهاره بلکراک) بود که در فروردین ماه امسال با حضور ۲۵ تیم و قهرمانی تیم VivA به پایان رسید و این تورنمنت دومین تورنمنت سال ۹۸ در ایران بود و اولین تورنمنت امسال در فصل تابستان بود که برای اولین بار در پلتفرم ESEA با حضور ۱۶ تیم برگزار شد و در نهایت با قهرمانی تیم ForGlory با پایان رسید.

تورنمنت CsgoBlackrocks Summer Cup 2019 با همکاری  مجموعه بازیچی و بلکراک برگزار شد. وظیفه برگزاری این تورنمنت بر عهده تیم برگزاری بلکراک بود و ثبت نام , براکت بندی این مسابقات بر روی پلتفرم جدید و حرفه ای که مجموعه بازیچی به تازگی در ایران راه اندازی کرده اند انجام شد.

در پست روز گذشته جزییات مرحله گروهی این تورنمنت را برای شما عزیزان توضیح دادیم و براکت مرحله نهایی و نتایج مسابقات روز دوم ( روز پایانی ) را نیز میتوانید در اینجا مشاهده کنید.

در مرحله حذفی این مسابقات ۸ تیم برتری که از مرحله گروهی صعود کرده بودند ( ۴ تیمی که به عنوان تیم های اول هر گروه به مرحله حذفی صعود کردند با ۴ تیمی که به عنوان تیم های دوم هر گروه به این مرحله صعود کردند به صورت Best of 3 به مصاف هم رفتند و نتایج زیر بدست آمد:

ForGlory 2_0 For The Honor

SilmaryoN 2_0 Never Back Downs

Disabled 0_2 IMMORTALS Academy

DieTryin 1_2 IMMORTALS

و به این ترتیب ۴ تیم جواز حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات را کسب کردند و بعد از اتمام بازی ها در مرحله نیمه نهایی نیز این نتایج رقم خورد

ForGlory 2_0 SilmaryoN

Immortals 2_0 Immortals Academy

و به این ترتیب تیم های ForGlory و Immortals به فینال این تورنمنت راه پیدا کردند و تیم های Silmaryon و تیم Immortals Academy در دیدار رده بندی برای کسب مقام سوم به مصاف هم رفتند :

ForGlory 2_0 Immortals

SilmaryoN 2_0 Immortals Academy

که در دیدار فینال تیم Forglory موفق شد مانند دیدارهای گذشته خود در این تورنمنت براحتی بازی را با نتیجه ۲ بر ۰ برنده شود و با اقتدار مقام قهرمانی این تورنمنت را کسب کند و تیم Immortals نیز موفق شد مقام دوم این رقابت ها را بدست آورد. در دیدار رده بندی نیز به علت مشکلات اینترنتی که برای تیم Immortals Academy بوجود آمده بود این تیم انصراف داد و تیم Silmaryon مقام سوم این تورنمنت را کسب کرد و تیم Immortals Academy مقام چهارم را کسب کرد. در پایان این تورنمنت در مجموع ۳۲ بازی انجام شد که در ۳ بازی از این ۳۲ بازی تیم ها به علت مشکلاات اینترنتی و یا مشکلات شخصی بازیکنان خود مجبور به قبول شکست شدند و در براکت مسابقات نتایج این بازی ها به صورت W / F ثبت شده است که دلیل عدم درج نتیجه بازی به این دلیل بوده است.

از نکات جالبت این تورنمنت می توان به نکات زیر اشاره کرد:

پیشرفت بسیار خوب تیم ForGlory نسبت به گذشته و بیشتر شدن اختلاف سطح این تیم با دیگر تیم های ایرانی با توجه با بردهای متوالی با اختلاف زیاد و کسب مقام اول بدون اینکه حتی یک مپ را به هیچ تیمی واگذار کنند.

غیبت عجیب یکی از بازیکانان تیم مدعی Disabled در مرحله ۱/۴ نهایی مسابقات که باعث حذف این تیم و عدم راه یابی این تیم به جمع ۴ تیم پایانی شد

کسب مقام های دوم و چهارم تیم های زیر مجموعه باشگاه Immortals که تیم اصلی این باشگاه موفق شد مقام دوم را کسب کند و تیم دوم این باشگاه موفق شد مقام چهارم را کسب کند . ( در گذشته که تورنمنت ها در سرورهای ایرانی برگزار میشد بارها موفقیت های این باشگاه را زیر سوال میبردند به دلیل حضور بهروز اسکندری در زمان این باشگاه به عنوان مربی اما در این تورنمنت ثابت شد که تیم های این باشگاه در پلتفرم ESEA که مسابقات بدون هیچ حاشیه ای برگزار شد مقابل تیم های مدعی قرار گرفتند و پیروز شدند.

برگزاری اولین تورنمنت ایران در پلتفرم ESEA که بدون اینکه هیچ تیمی متهم به استفاده از چیت باشد و برگزاری مسابقات به صورت همزمان با کیفیت بالای سرورهای ESEA

در پایان این تورنمنت شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات بازی ها ( مپ های مسابقات _ نتایج دقیق هر مپ _ دانلود دمو بازی ها و جزییات کامل … ) به لینک های زیر مراجعه کنید:

براکت مسابقات که توسط پلتفرم ESEA برای تورنمنت بلکراک طراحی شد .

براکت و جزییات کامل این مسابقات در سایت معتبر تورنمنت .

پوشش کامل و جزییات این مسابقات توسط سایت معروف Liquipedia .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *