آیا Cyberpunk 2 سوم شخص خواهد بود؟ + جدید

0 60

آیا Cyberpunk 2 سوم شخص خواهد بود؟ + جدید

با انتشار بروزرسانی 2.0 و بسته الحاقی Phantom Liberty، کار اصلی تیم توسعه دهنده با بخش اول Cyberpunk تمام شد. به نظر می‌رسد آن‌ها وارد فاز جدیدی شده‌ و کار بر روی شماره بعدی این عنوان را آغاز کرده‌اند. شماره بعدی با اسم رمز Project Orion مراحل اولیه توسعه را سپری می‌کند، و هنوز بسیاری از ایده‌پردازی‌های اولیه، به آنچنان تکاملی نرسیده‌اند که به مراحل بعدی توسعه راه پیدا کنند.

یکی از این ایده‌ها اول شخص بودن این عنوان همانند نسخه پیشین خود است. Paweł Sasko اینطور گفته که تیم توسعه دهنده از اول شخص بودن این عنوان پشیمان نیست و آن را یکی از ویژگی اصلی این عنوان می‌داند. یکی از مهم‌ترین دلایل برای چنین تصمیمی، ایجاد تفاوت بین بقیه عناوین استودیو CD Project Red بوده است. با توجه به این که فرانچایز The Withcer هم عنوانی سوم شخص و نقش‌آفرینیست، چنین تصمیمی غیر منطقی به نظر نخواهد رسید.

Paweł Sasko گفته که این روزها، پلتفرم‌هایی چون YouTube و Twitch باعث فروش عناوین می‌شوند. پس لازم است که عناوین مختلف هویت و تفاوت‌های برجسته‌ای با سایر عناوین هم رده خود داشته باشند. حالا اول شخص بودن Cyberpunk 2077 بخشی از هویت آن به حساب می‌آید.

مسلما سوم شخص بودن بازی بعدی به تصممیم نهایی تیم توسعه دهنده بستگی دارد. با توجه به اینکه Project Orion هنوز در مراحل اولیه توسعه و ایده‌پردازی به سر می‌برد، هنوز تصمیم نهایی مشخص نیست.

در آخر، مشخص نیست که Project Orion چگونه خواهد بود یا حتی بر روی چه پلتفرم‌هایی منتشر شود. این عنوان با موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.