آیا فردا از GTA بعدی رونمایی خواهد شد؟! + جدید

0

[ad_1]

آیا فردا از GTA بعدی رونمایی خواهد شد؟! + جدید

سری GTA همواره یکی از بزرگ‌ترین فرانچایزهای تاریخ ویدیو گیم بوده است. به همین ترتیب تعجبی ندارد که طرفداران منتظر انتشار اطلاعاتی بیشتر در مورد GTA 6 از سوی راکستار باشند. با این حال راکستار تاکنون چیزی فراتر از این اعلام نکرده است که نسخه بعدی GTA مراحل ساخت خود را طی می‌کند. این طور که به نظر می‌رسد حالا خود طرفداران دست به کار شده‌اند تا اطلاعاتی جدید را از گوشه و کنار اینترنت جمع آوری کنند.

شخصی با نام‌ کاربری GTAVInewz در پلتفرم ‌‌‌X، مدعی شده که به زودی اطلاعات جدیدی را از GTA بعدی دریافت خواهیم کرد. توجه طرفداران نیز به این موضوع جلب شد.

طبق ادعای این کاربر، تصویری که راکستار اخیرا منتشر کرده اشاره‌ای مستقیم به GTA بعدی یعنی GTA 6 داشته است. در سمت چپ تصویر عبارت VI دیده شده و در سمت راست، تصویری از ماه وجود دارد. این کاربر مدعی شده که در روز 3 اکتبر 2023 (فردا) موقعیت ماه با چیزی که در تصویر می‌بینیم مطابقت پیدا خواهد کرد.

همچنین این کاربر مدعی شده که راکستار معمولا در ماه اکتبر و روز سه شنبه از عناوین خود رونمایی کرده است. البته نمی‌توان زیاد به چنین موضوعی متکی بود چرا که این موضوع برای عنوان Red Dead Redemption 2 صدق نمی‌کند.

با اینکه هیچ چیزی رسمی نیست اما معرفی GTA بعدی در ماه اکتبر 2023 در کنار انتشار چندین عنوان مشهور، می‌تواند یکی از بزرگترین لحظات تاریخ ویدیو گیم را رقم بزند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.