آموزش گام به گام خرید اسلحه در بازی فری فایر + جدید

0 81

آموزش گام به گام خرید اسلحه در بازی فری فایر + جدید

اگر از گیمرهای بازی های سبک جنگی باشید حتما از این موضوع مطلع هستید که داشتن تفنگ و اسلحه نقش مهمی در ادامه دادن، کسب امتیاز و در نهایت پیروزی در بازی را دارد. سازندگان بازی های سبک جنگی نیز از این موضوع مطلع هستند و از این موقعیت به نفع خودشان استفاده می کنند و تفنگ ها را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار نمی دهند.

گیمرها نیز به دنبال این هستند که امتیازات خود را ذخیره کنند تا زودتر این اسلحه ها را بتوانند بخرند.

بازی فری فایر یکی از بازی های محبوب سبک جنگی می باشد که با امکانات درون بازی راحت تر می توانید اسلحه ها را بخرید.

بازی فری فایر یک واحد پولی به نام جم دارد که با تهیه آن می توانید از امکانات بیشتری در بازی فری فایر بهره مند شوید.

با توجه به نوسانات دلار و قیمت ها، قیمت جم فری فایر نیز متغیر می باشد و نمی توان قیمت ثابتی برای آن ارائه  داد.

 معرفی بازی فری فایر

در ابتدا بهتر است یک معرفی کلی از بازی فری فایر داشته باشیم تا اگر شما تازه با این بازی آشنا شده اید، در ادامه این مقاله دید بهتری داشته باشید.

بازی فری فایر یکی از محبوب ترین و هیجان انگیزترین بازی های سبک جنگی می باشد. در این بازی نفس گیر شما باید طوری بازی کنید تا آخرین نفری باشید که از جزیره خارج می شود.

در باز یفری فایر می توانید به صورت گروهی بازی کنید و تجربه بیشتری کسب کنید. وقتی به صورت گروهی بازی می کنید، نیروی کمکی دارید و ابهامات شما زودتر رفع می شود.

در ادامه راه هایی را برای تهیه اسلحه در این بازی به شما معرفی می کنیم.

اسکین های بازی فری فایر

همانطور که در ابتدا شااره کردیم، امکانات بازی فری فایرمعمولا رایگان نیستند. در بازی فری فایر به امکانات، اسلحه ها و وسیله های جنگی اسکین (skin) گفته می شود.

هر کدام از اسکین ها قابلیت و کاربرد خاصی دارند. این اسکین ها شامل اسکین تفنگ و اسلحه، اسکین بالن، اسکین اسکیت و اسکین ظاهری مانند لباس و تغییرات ظاهری می باشد.

شما می توانید برخی از این اسکین ها را به صورت رایگان دریافت کنید اما قابل ذکر است که اسکین های حرفه ای رایگان نیستند.

نحوه خرید اسلحه در بازی فری فایر

برای خرید اسلحه های بازی فری فایر باید با استفاده از سیتم عمامل اندروید و یا ios طبق مراحل زیر پیش بروید:

  1. در ابتدا برنامه Lulubax را از گوگل پلی دانلود کنید و بازی را نصب کنید.
  2. بازی مورد نظر خود را ران کنید.
  3. گزینه Lunch را انتخاب کنید.

پس از چند دقیقه وارد صفحه ای می شوید که در آن جا می توانید اسکین مورد نظر خود را به صورت رایگان تهیه کنید. برای بازیکنان بازی فری فایر این امکان وجود دارد که هر کدام از اسکین ها را به صورت منظم گروه بندی و دسته بندی کنید.

شناخته شده ترین اسلحه های بازی فری فایر

محبوبیت بازی فری فایر سبب شده تا اسلحه های متفاوتی داسته باشد  و این اسلحه ها با توجه به کاربردشان رده بندی شده اند. برخی از اسلحه ها کاربرد بیشتری برای بازیکنان دارند و به پیروزی گیمرها کمک بیشتری می کنند:

تفنگ های نزدیک زن

اسلحه هایی با شتاب بالا

استفاده از تفنگ هایی با گلوله های ارکار

و اما شاهکار بازی فری فایر یعنی، شاتگان یا MP40

تمام موارد گفت شده از بهترین اسلحه های بازی فری فایر می باشند. شما نیز می توانید با تهیه این اسلحه ها به پیروزی خود نزدیکتر شوید.

هد زدن در بازی فری فایر برابر است اسلحه های پیشرفته تر

یکی از روش هایی که به شما کمک می کند تا از اسلحه های پیشرفته تری بهره مند شوید، هد زدن در بازی می باشد.

هرچقدر در بازی نشانه گیری دقیق تری داشته باشید، امتیازات شما بالاتر می رودو در نتیجه می توانید مهمات کاربردی تر و پیشرفته تری را تهیه کنید. در بازی های گروهی نیز می توانید از تجربیات هم گروهی های خود استفاده کنید.

در بازی فری فایر به هر بازیکنی که زودتر هدشات کند امتیاز بیشتری تعلق می گیرد.

هد زدن در بازی فری فایر باعث می شود شما به اسلحه ها و مهمات بیشتری دسترسی داشته باشید بنابراین برای تهیه اسلحه در بازی فری فایر حتما این نکته را در نظر بگیرید و هد زدن را در اولویت خود قرار دهید.

معرفی بهترین سایت برای خرید جم فری فایر

سایت های زیادی هستند که می توانید از آن ها جم را تهیه کنید اما تعداد کمی از آن ها معتبر هستند. با مراجعه به سایت ویکتورشاپ می توانید جم های با کیفیتی را تهیه کنید. همچنین اگر از بازیکنان بازی کالاف دیوتی و پابجی هستید نیز نیز می توانید در این سایت سی پی کالاف ارزان موبایل و یوسی پابجی را تهیه کنید.


هشدار! این مطلب صرفا جهت آشنایی مخاطب گرامی با این کسب‌وکار منتشر شده است و بازی‌سنتر هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.